Znovuotevření hodiny od 18.5.

Dobrý den.

Konečně jsme se dočkali a můžeme znovu otevřít všechny hodiny. Prosíme dbejte na níže uvedená pravidla, která musíme dodržovat, abychom zminimalizovali případná rizika. Zároveň prosíme sledujte zde novinky, musíme reagovat průběžně na vývoj situace.

Znovu otevření hodin OD PONDĚLÍ 18.5.2020

ukončení celé sezony 26. 6. 2020

VŠECHNY HODINY PROBÍHAJÍ VE STANDARDNÍCH ČASECH, SE STEJNÝMI LEKTORY.

U soutěžních skupin, budou hodiny ve stejných časech. Ruší se pro letošek rozsahy, abychom omezili počet lidí v budově.

Pravidla, která jsou třeba dodržovat:
1. vstup rodičů do budovy (tančírny), kde trénujeme je zakázaný! – musíme dodržet maximální počet osob v budově. Děti si převezme lektor před budovou, stejně tak je rodičům předává. V kulturáku je možné odevzdat děti před sálem a následně kulturák opustit.
2. na tréninky přijít maximálně 5 minut předem, nebude umožněn dřívější příchod. sraz dětí vždy před budovou tančírny a stejně tak i předání dětí. V kulturáku je možné si děti vyzvednout před sálem (pokud to půjde tak před budovou)
3. na tréninky je třeba chodit převléknutý/á, jen boty na přezutí v ruce – musí být uzavřené šatny a sprchy (wc je k dispozici)
4. při vstupu a odchodu do/z budovy musí mít děti i lektoři nasazené roušky (ve společných prostorech budovy), v tréninkových prostorech můžeme být pak bez roušek a trénovat bez nich
5. dodržování rozestupů 1,5 – 2 m – všude i před budovou i v budově je třeba dodržovat dostatečné rozestupy. V sálech a během hodin zajišťují lektoři, před budovou a společných prostorech kulturáku doprovod.
6. na tréninky je nutné mít sáček na uložení roušky!!! děti si v sále uloží roušku do sáčku
7. při vstupu a odchodu do/z budovy (v tančírně) a použití wc bude k dispozici desinfekce na ruce, kterou je třeba využívat. V kulturáku bude desinfekce umístěna vždy před wc.

U přípravek (hodiny, které probíhají 1x týdně)

 • bohužel v letošní sezoně již soutěže nebudou
 • připravené máme pro děti nové taneční variace, kroky i sestavičky
 • na závěr sezony vše natočíme a uděláme on-line závěrečné vystoupení, aby jste všichni viděli, co děti zvládly.
 • nová sezona bude zahájena v půlce září otevřenými hodinami (info bude v půlce léta)
 • soustředění/tábor – uvidíme během následujícíh týdnů co přinese uvolňování
 • vrácení poměrné části příspěvků za období 16.3. – 17.5. (vyjma jarních, velikonočních prázdnin, 1.5.a 8.5. státních svátků, s tím již počítáme dopředu.) Jedná se o vratku za celkem cca 6 tréninků. Vrácení poměrné části příspěvků je možné na základně zaslané žádosti na mail: zakova@dcinferno.cz a to od 19.5. – 19.6. Převod finančních prostředků do následující sezóny nebude možný. FORMULÁŘ NA VRATKU PŘÍSPĚVKŮ

U soutěžních skupin a oldies:

 • všechny soutěže jsou přesunuty na podzim (rozpis bude co nejdříve a bude to mazec)
 • na trénincích si připomeneme choreografie, začneme nové variace a prvky
 • na závěr sezony vše natočíme a uděláme on-line závěrečné vystoupení, aby jste všichni viděli, co děti zvládli.
 • nová sezona bude zahájena cca od 26.8. a to intenzivní přípravou na soutěže. Složení skupin pro tyto soutěže bude stejné jako dosud. Od určitého termínu pak rozjedeme sezonu novou, kde již budou děti v nových věkových skupinách (např. kdo má být příští sezonu v jvk, tak soutěže na podzim v dětech a ve chvíli, kdy začneme trénovat novou sezonu cca říjen, tak jdou do jvk).
 • pokud by někdo chtěl ukončit účast, prosíme jestli můžete až po podzimních soutěžích.
 • kdo má u sebe kostýmy a rekvizity, donést na tréninky, uskladníme je
 • u soutěžních skupin nebude vracena poměrná část za zameškané tréninky. Budeme začínat sezonu dříve a finance budou využity k uhrazení nákladů za tyto tréninky (tím nahradíme zmeškané tréninky)
 • doplatek za taneční kostýmy bude v průběhu léta

Závěrečná taneční show 2020 – bohužel letos na závěr sezony nemůžeme uskutečnit naši Závěrečnou taneční show. Nahradíme ji alespoň on-line verzí. všechny na hodinách natočíme a vytvoříme Vám záznam, kde uvidíte vše co se děti naučili 🙂 a budeme se těšit, že se v příští sezoně budeme moci zase všichni pořádně potkat.

Letní soustředění/tábor – Zda se uskuteční naše letní soustředění/tábor budeme vědět v následujících týdnech, dle uvolňování. Ale už teď vše připravujeme a věříme, že vše dopadne dobře. Všechny novinky zveřejníme zde v novinkách.

Přejeme všem hlavně mnoho zdraví a pevných nervů v téhle náročné době a věříme, že spuštěním tréninků Vám dopřejeme alespoň trochu času třeba jen na kávu 🙂

V případě dotazů klidně volejte 🙂

Olga Žáková a celý tým lektorů DC Inferno