Nová sezóna 2021/2022

termíny liga sola, dua DCO
16.10.2021  DISCO + Hip Hop – PRAHA (Sokol Královské Vinohrady, Polská 2400 Praha 2)
6.11.2021. DISCO -KLADNO (Sportovní hala SAMK, Sportovců 818, Kladno 272 01) 
20.11.2021  DISCO + Hip Hop– JABLONED NAD NISOU (U Přehrady 4747/20, Jablonec nad Nisou 466 02)
5.12.2021 Hip Hop + El. boogie – Mistrovství ČR – BRNO (hala míčových sportů, Univerzitní kampus, Kamenice 5, Brno – Bohunice
11.12.2021 DISCO – Mistrovství ČR – TEPLICE (Na Stínadlech 3280, 41501 Teplice)

Termíny sola, dua 2022:
12.3. 2022 DISCO + Hip Hop – DANCE CUP ČESKÁ KAMENICE
18.3.2022 DISCO + Hip Hop Slánské on-line tančení 2022 – vyhlášení živě v 18:00
                 facebooková událost: SLÁNSKÉ TANČENÍ LIVE + ON-LINE 2022
                  instagramový profil: @slanske_tanceni

2.4. 2022 DISCO LET’S DANCE (solo Záhorová, Dua Apolena+Karolína, Lucie+Denisa) LETOVICE – SPORTOVNÍ HALA, V ZAHRÁDKÁCH 831, 679 61 LETOVICE

Choreografie:

27.3.2022 CDT regionální kolo Střední Čechy – Mladá Boleslav SOUTĚŽNÍ DISCO+STREET+ OLDIES 
10.4.2022 – Českolipský zvoneček 2022  SOUTĚŽNÍ DISCO+STREET + OLDIES
23.4. 2022 – Čáslavský Čtyřlístek – Čáslav SOUTĚŽNÍ DISCO+STREET + OLDIES
30.4. – CDT Zemské kolo Čechy – Chrudim STREET + OLDIES!!!
1.5. 2022 – CDT Zemské kolo Čechy – Chrudim DISCO!!!!
15.5.2022 – O stodůlecký pohár – Praha SOUTĚŽNÍ DISCO+STREET + OLDIES
21.5.2022 – RAK Dance Marathon Cup 2022, Kladno – SOUTĚŽNÍ DISCO+STREET 
28.5. 2022 CDT Mistrovství České republiky – Praha STREET DOSPĚLÁCI + OLDIES!!!
29.5. 2022 CDT Mistrovství České republiky – Praha DISCO!!!!
4.6.2022 – O Havlíčkobrodský střevíček – Havlíčkův Brod, SOUTĚŽNÍ DISCO+STREET + OLDIES

25.5.2022 – ZÁVĚREČNÉ VYSTOUPENÍ DC INFERNO – Kulturní dům, KOLÍN od 16:30

 

————————————————–

Online soutěže, které nás ještě čekají

8.5. Kamila Dance
Přihlášeni:
Solo Street: A. Břečka, N. Křivánková, V. Čermáková, I. Wasserbauerová
Solo Disco: V. Uhlíková, A. Šrámková

12.5. O Rychnovský pohárek – čekáme na upřesnění průběhu soutěže
Přihlášeni
Sola street: A. Břečka, N. Křivánková, V. Čermáková, I. Wasserbauerová, J. Tichý, J. Sixta
Sola disco: V. Uhlíková, A. Šrámková, K. Müllerová, J. Vokounová, L. Jarolímová, T. Záhorová
Dua:  V. Čermáková a N. Křivánková, A. Matoušek a A. Handlířová, S. Siňorová a D. Fisherová, Laura Bachová a T. Nádvorníková, N. Chadimová a A. Šimáková, N. Kubelková a N. Hlebová
Rodiče+ dítě: N. a Z. Kubelkovi, M. a Z. Kubelkovi, S. Hajnová a L. Poláková, T. Oplová a O. Žáková, E. a J. Koláčný, A. a A. Břečkovi, K. a P. Kneiflovi, V. a R. Koubovi, K. a P. Čechovi

22.5. O cenu starostky města Česká Lípa
Přihlášeni
Sola street: A. Břečka, N. Křivánková, V. Čermáková, I. Wasserbauerová, J. Tichý, J. Sixta, K. Rytinová
Sola disco: V. Uhlíková, A. Šrámková, K. Müllerová, J. Vokounová, L. Jarolímová, T. Záhorová
Dua:  V. Čermáková a N. Křivánková,

23.5. O Inferňácký plamínek
Sola street: A. Břečka, N. Křivánková, V. Čermáková, I. Wasserbauerová, J. Tichý, J. Sixta, K. Rytinová
Sola disco: V. Uhlíková, A. Šrámková, K. Müllerová, J. Vokounová, L. Jarolímová, T. Záhorová
Dua:  V. Čermáková a N. Křivánková, A. Matoušek a A. Handlířová, S. Siňorová a D. Fisherová, Laura Bachová a T. Nádvorníková, N. Chadimová a A. Šimáková, N. Kubelková a N. Hlebová
Rodiče+ dítě: N. a Z. Kubelkovi, M. a Z. Kubelkovi, S. Hajnová a L. Poláková, T. Oplová a O. Žáková, E. a J. Koláčný, A. a A. Břečkovi, K. a P. Kneiflovi, V. a R. Koubovi, K. a P. Čechovi

Choreografie:
Mini – Jeden den kovbojem
Děti – Škola čar a kouzel
Junioři disco- Střihoruký Edward
Junioři street – Digitals
Dospělí – Všechny nás jednou dostan
Oldies – Adonis Creed

5.6. O stodůleckou růži . vysílání na YouTube
Přihlášeni
Sola street: A. Břečka, N. Křivánková, V. Čermáková, I. Wasserbauerová, J. Tichý, J. Sixta, K. Rytinová
Sola disco: V. Uhlíková, A. Šrámková, K. Müllerová, J. Vokounová, L. Jarolímová, T. Záhorová
Dua:  V. Čermáková a N. Křivánková, A. Matoušek a A. Handlířová, S. Siňorová a D. Fisherová, Laura Bachová a T. Nádvorníková, N. Chadimová a A. Šimáková, N. Kubelková a N. Hlebová

5.6. Čáslavský čtyřlístek
Přihlášeni
Sola street: A. Břečka, N. Křivánková, V. Čermáková, I. Wasserbauerová, J. Tichý, J. Sixta, K. Rytinová
Sola disco: V. Uhlíková, A. Šrámková, K. Müllerová, J. Vokounová, L. Jarolímová, T. Záhorová
Dua:  V. Čermáková a N. Křivánková
Choreografie – Junioři street – Digitals

————————————————–

UPLYNULÁ SEZONA 2020/21

NÁHRADNÍ TERMÍNY CDO – MISTROVSTVÍ

19.9.2020 – O stodůlecký pohár – Praha.  !!!!ZRUŠENO!!!!
– Soutěžní disco dance – MINI, DĚTI, JUNIOŘI, DOSPĚLÍ
– Soutěžní street dance – DOSPĚLÍ
– OLDIES

11.10.2020 – Zemské kolo Czech Dance Masters CHOMUTOV.  !!!!ZRUŠENO!!!!
– Soutěžní disco dance – MINI, DĚTI, JUNIOŘI, DOSPĚLÍ
– Soutěžní street dance – DOSPĚLÍ
– OLDIES

25.10.2020 –  Best dance cup – Žďár nad Sázavou !!!ZRUŠENO!!!!
– Soutěžní disco dance – MINI, DĚTI, JUNIOŘI, DOSPĚLÍ
– Soutěžní street dance – DOSPĚLÍ
– OLDIES

30.10 – 1.11. MČR Czech dance masters GRANDFINÁLE – PRAHA. !!!!ZRUŠENO!!!!
– Soutěžní disco dance – MINI, DĚTI, JUNIOŘI, DOSPĚLÍ
– Soutěžní street dance – DOSPĚLÍ
– OLDIES

14.11.2020 – Czech Dance tour region – Mladá Boleslav.
– Soutěžní disco dance – MINI, DĚTI, JUNIOŘI, DOSPĚLÍ
– Soutěžní street dance – DOSPĚLÍ
– OLDIES

28.11- 29.11. Czech dance tour Mistrovství ČR – Praha
– Soutěžní disco dance – MINI, DĚTI, JUNIOŘI, DOSPĚLÍ
– Soutěžní street dance – DOSPĚLÍ
– OLDIES

termíny liga sola, dua a malá skupina CDO

29.11.2020  DISCO + Hip Hop – PRAHA
05.12.2020  EXTRALIGA – KLADNO (POPŘ. 6.12.)
12.12.2020  EXTRALIGA – BRNO (POPŘ. 13.12.)
16.01.2021 Hip Hop – Mistrovství ČR + EL.BOOGIE – KLADNO
17.01.2021 DISCO – Mistrovství ČR – KLADNO

 

————————————————–