Nová sezóna 2021/2022

termíny liga sola, dua DCO
16.10.2021  DISCO + Hip Hop – PRAHA (Sokol Královské Vinohrady, Polská 2400 Praha 2)
20.11.2021  DISCO + Hip Hop– JABLONED NAD NISOU (U Přehrady 4747/20, Jablonec nad Nisou 466 02)
5.12.2021 Hip Hop + El. boogie – Mistrovství ČR – BRNO (hala míčových sportů, Univerzitní kampus, Kamenice 5, Brno – Bohunice
11.12.2021 DISCO – Mistrovství ČR – TEPLICE (Na Stínadlech 3280, 41501 Teplice)

————————————————–

Online soutěže, které nás ještě čekají

8.5. Kamila Dance
Přihlášeni:
Solo Street: A. Břečka, N. Křivánková, V. Čermáková, I. Wasserbauerová
Solo Disco: V. Uhlíková, A. Šrámková

12.5. O Rychnovský pohárek – čekáme na upřesnění průběhu soutěže
Přihlášeni
Sola street: A. Břečka, N. Křivánková, V. Čermáková, I. Wasserbauerová, J. Tichý, J. Sixta
Sola disco: V. Uhlíková, A. Šrámková, K. Müllerová, J. Vokounová, L. Jarolímová, T. Záhorová
Dua:  V. Čermáková a N. Křivánková, A. Matoušek a A. Handlířová, S. Siňorová a D. Fisherová, Laura Bachová a T. Nádvorníková, N. Chadimová a A. Šimáková, N. Kubelková a N. Hlebová
Rodiče+ dítě: N. a Z. Kubelkovi, M. a Z. Kubelkovi, S. Hajnová a L. Poláková, T. Oplová a O. Žáková, E. a J. Koláčný, A. a A. Břečkovi, K. a P. Kneiflovi, V. a R. Koubovi, K. a P. Čechovi

22.5. O cenu starostky města Česká Lípa
Přihlášeni
Sola street: A. Břečka, N. Křivánková, V. Čermáková, I. Wasserbauerová, J. Tichý, J. Sixta, K. Rytinová
Sola disco: V. Uhlíková, A. Šrámková, K. Müllerová, J. Vokounová, L. Jarolímová, T. Záhorová
Dua:  V. Čermáková a N. Křivánková,

23.5. O Inferňácký plamínek
Sola street: A. Břečka, N. Křivánková, V. Čermáková, I. Wasserbauerová, J. Tichý, J. Sixta, K. Rytinová
Sola disco: V. Uhlíková, A. Šrámková, K. Müllerová, J. Vokounová, L. Jarolímová, T. Záhorová
Dua:  V. Čermáková a N. Křivánková, A. Matoušek a A. Handlířová, S. Siňorová a D. Fisherová, Laura Bachová a T. Nádvorníková, N. Chadimová a A. Šimáková, N. Kubelková a N. Hlebová
Rodiče+ dítě: N. a Z. Kubelkovi, M. a Z. Kubelkovi, S. Hajnová a L. Poláková, T. Oplová a O. Žáková, E. a J. Koláčný, A. a A. Břečkovi, K. a P. Kneiflovi, V. a R. Koubovi, K. a P. Čechovi

Choreografie:
Mini – Jeden den kovbojem
Děti – Škola čar a kouzel
Junioři disco- Střihoruký Edward
Junioři street – Digitals
Dospělí – Všechny nás jednou dostan
Oldies – Adonis Creed

5.6. O stodůleckou růži . vysílání na YouTube
Přihlášeni
Sola street: A. Břečka, N. Křivánková, V. Čermáková, I. Wasserbauerová, J. Tichý, J. Sixta, K. Rytinová
Sola disco: V. Uhlíková, A. Šrámková, K. Müllerová, J. Vokounová, L. Jarolímová, T. Záhorová
Dua:  V. Čermáková a N. Křivánková, A. Matoušek a A. Handlířová, S. Siňorová a D. Fisherová, Laura Bachová a T. Nádvorníková, N. Chadimová a A. Šimáková, N. Kubelková a N. Hlebová

5.6. Čáslavský čtyřlístek
Přihlášeni
Sola street: A. Břečka, N. Křivánková, V. Čermáková, I. Wasserbauerová, J. Tichý, J. Sixta, K. Rytinová
Sola disco: V. Uhlíková, A. Šrámková, K. Müllerová, J. Vokounová, L. Jarolímová, T. Záhorová
Dua:  V. Čermáková a N. Křivánková
Choreografie – Junioři street – Digitals

————————————————–

UPLYNULÁ SEZONA 2020/21

NÁHRADNÍ TERMÍNY CDO – MISTROVSTVÍ

19.9.2020 – O stodůlecký pohár – Praha.  !!!!ZRUŠENO!!!!
– Soutěžní disco dance – MINI, DĚTI, JUNIOŘI, DOSPĚLÍ
– Soutěžní street dance – DOSPĚLÍ
– OLDIES

11.10.2020 – Zemské kolo Czech Dance Masters CHOMUTOV.  !!!!ZRUŠENO!!!!
– Soutěžní disco dance – MINI, DĚTI, JUNIOŘI, DOSPĚLÍ
– Soutěžní street dance – DOSPĚLÍ
– OLDIES

25.10.2020 –  Best dance cup – Žďár nad Sázavou !!!ZRUŠENO!!!!
– Soutěžní disco dance – MINI, DĚTI, JUNIOŘI, DOSPĚLÍ
– Soutěžní street dance – DOSPĚLÍ
– OLDIES

30.10 – 1.11. MČR Czech dance masters GRANDFINÁLE – PRAHA. !!!!ZRUŠENO!!!!
– Soutěžní disco dance – MINI, DĚTI, JUNIOŘI, DOSPĚLÍ
– Soutěžní street dance – DOSPĚLÍ
– OLDIES

14.11.2020 – Czech Dance tour region – Mladá Boleslav.
– Soutěžní disco dance – MINI, DĚTI, JUNIOŘI, DOSPĚLÍ
– Soutěžní street dance – DOSPĚLÍ
– OLDIES

28.11- 29.11. Czech dance tour Mistrovství ČR – Praha
– Soutěžní disco dance – MINI, DĚTI, JUNIOŘI, DOSPĚLÍ
– Soutěžní street dance – DOSPĚLÍ
– OLDIES

termíny liga sola, dua a malá skupina CDO

29.11.2020  DISCO + Hip Hop – PRAHA
05.12.2020  EXTRALIGA – KLADNO (POPŘ. 6.12.)
12.12.2020  EXTRALIGA – BRNO (POPŘ. 13.12.)
16.01.2021 Hip Hop – Mistrovství ČR + EL.BOOGIE – KLADNO
17.01.2021 DISCO – Mistrovství ČR – KLADNO

 

————————————————–