Pro děti narozené v roce: 2015, 2014, 2013

Trénink: 2x týdně 60 minut

Den tréninku: Středa 15:30 – 16:30
Neděle 14:30 – 16:00, 16:00 – 16:30 – rozsahy

Místo: Středa: HLAVNÍ SÁL –  Kulturní dům Kolín, Zámecká 292, Kolín 280 01
Neděle: VELKÝ SÁL – Tančírna,  Královská cesta 292, Kolín 280 01

Lektoři: Barča Zbudilová, Káťa Novotná

Cena: 3000,-Kč/ pololetí   (září – leden, únor – červen)

Přihláška: V hlavním menu elektronická přihláška – po registraci a přihlášení vám přijdou na email veškeré údaje k platbě

Co s sebou: pití, sportovní obuv, sportovní oblečení (tepláky, tričko)

Počet dětí: max. 24 dětí

Soutěže: alespoň 6 soutěží v období březen – červen (bližší informace v lednu v kalendáři akcí a na hodinách)

Popis taneční hodiny: Tato taneční skupinka je určena pro pokročilé tanečníky. Hodiny jsou vedeny jako příprava na celou soutěžní sezonu. Všechny tréninky, vystoupení a soutěže jsou povinné, neboť se jedná o týmový sport.

Soustředění:  Soutěžní skupina se zúčastní dvou tanečních soustředění. Jedno v zimě a jedno v létě. (Konkrétní termíny nalezente v kalendáři akcí)

Kostýmy: úhrada kostýmů proběhe v prvním pololetí, cca 1500Kč. V druhém pololetí se bude jednat o případné doplatky za kostým. V letošní sezoně je bude šít stějně jako ostatní kostýmy paní Hanušová. Všechny děti bude potřeba přeměřit, proto pozorně sledujte členskou zonu.

Další infomrace: Všechny informace pro členy soutěžních jednotek jsou prioritně zveřejňovány v členské zoně. Hesla a postup k členské zoně, obdržíte na prvním tréninku. Facebook je pouze doplněk.

Na hodiny ani do šaten nemají přístup rodiče dětí, neboť děti jsou přítomností rozptylovány a na hodinách je třeba mít jednotný režim. Přítomnost rodičů je možná na první ukázkové hodině. V prostorách je vyhrazen prostor pro rodiče, kde si můžete dát i kávu a popovídat s ostatními rodiči.