Tréninky začínáme ve středu 15.9.2021 od 18:00! 

Pro děti narozené v roce: 2006 a starší

Trénink: 2x týdně 90 minut

Den tréninku :
Středa 18:00 – 19:30
Neděle. 17:30 – 19:00

Místo:
Středa: HLAVNÍ SÁL –  Kulturní dům Kolín, Zámecká 292, Kolín 280 01
Neděle: VELKÝ SÁL – Tančírna,  Královská cesta 292, Kolín 280 01

Lektoři: Olga Žáková, Káťa Tivodarová

Cena: 2800,-Kč/ pololetí   (září – leden, únor – červen)

Přihláška: V hlavním menu elektronická přihláška – po registraci a přihlášení vám přijdou na email veškeré údaje k platbě

Co s sebou: pití, sportovní obuv, sportovní oblečení (tepláky, tričko)

Podmínky COVID: Pro vstup na trénink prosím dodržujte aktuální podmínky dle vládního nařízení:
a) 14 dní po druhé dávce očkování (certifikát stažený z portálu ocko.uzis.cz)
b) PCR test starý max. sedm dní
c) Potvrzení o prodělané nemoci, platí max. 180 dní
d) Potvrzení o provedení Antigenního testu z oficiálního odběrového místa test starý max. 7 dní (platí pro skupinky lidí potkávající se pravidelně, pro děti na zájmovém kroužku nebo pro amatérské sportovce při tréninku)

Počet dětí: max. 25 dětí

Soutěže: alespoň 6 soutěží v období březen – červen (bližší informace v lednu v kalendáři akcí a na hodinách)

Popis taneční hodiny: Tato taneční skupinka je určena pro pokročilé tanečníky. Hodiny jsou vedeny jako příprava na celou soutěžní sezonu. Všechny tréninky, vystoupení a soutěže jsou povinné, neboť se jedná o týmový sport.

Soustředění:  Soutěžní skupina se zúčastní dvou tanečních soustředění. Jedno v zimě a jedno v létě. (Konkrétní termíny naleznete v kalendáři akcí)

Kostýmy: úhrada kostýmů proběhne v prvním pololetí, cca 1500Kč. V druhém pololetí se bude jednat o případné doplatky za kostým. V letošní sezoně je bude šít stejně jako ostatní kostýmy paní Hanušová. Všechny děti bude potřeba přeměřit, proto pozorně sledujte členskou zónu..

Další informace: Všechny informace pro členy soutěžních jednotek jsou prioritně zveřejňovány v členské zóně. Hesla a postup k členské zóně, obdržíte na prvním tréninku. Facebook je pouze doplněk.

Na hodiny ani do šaten nemají přístup rodiče dětí, neboť děti jsou přítomností rozptylovány a na hodinách je třeba mít jednotný režim. Přítomnost rodičů je možná na první ukázkové hodině. V prostorách je vyhrazen prostor pro rodiče, kde si můžete dát i kávu a popovídat s ostatními rodiči.