Informace k soutěži – O Havlíčkobrodský střevíček 8.6.2019

Dobrý den! 🙂
Vkládám kompletní informace k soutěži v Havlíčkově Brodě. 🙂 Omlouváme se za zpoždění, ale informace poslala pořadatele teprve dnes ráno. V pátek večer JEŠTĚ ZKONTROLUJTE, ZDA SE NIC NEZMĚNILO!

kdo soutěží:  – přípravka disco PIDI, MINI, DĚTI A JUNIOŘI
– přípravka street MINI, DĚTI, JUNIOŘI, DOPĚLÍ

kdy: sobota 8.6. 2019
kde: Sportovní hala TJ Jiskra  Ledečská ul., Havlíčkův Brod
doprava: vlastní
sraz jednotlivých skupin dle níže uvedených časů, zároveň seznam co sebou:
sraz před vstupen na soutěž
Startovné: 100,- Kč za osobu prosím zaplatit lektorům již na tréninku
Kontakty na lektory: Danča Gembiczká, Ráďa Křídlová,  Bára Zbudilová, Jan Sixta

přípravka disco PIDI – sraz 8:00 (na parket v 9:00, vyhlášení 10:05)
co nezapomenout pidi – 100Kč startovné (kdo neuhradí v pátek na tréninku), bílé tričko s krátkým rukávem, 4 černé gumičky, černé legínky nebo punčocháče, hřeben, pinetky nebo sponky, boty na tančení

přípravka disco MINI – sraz 8:00 (na parket v 9:30, vyhlášení 10:05)
co nezapomenout disco děti – 100Kč startovné (kdo neuhradí v pátek na tréninku), černé tričko s krátkým rukávem, černé ponožky, hřeben, gumičky, pinetky nebo sponky, boty na tančení

přípravka disco dance DĚTI – sraz 9:00 (na parket cca 10:35,  vyhlášení 12:20)
co nezapomenout – 100Kč startovné (kdo neuhradí v pátek na tréninku), kostým, černé boty, černé gumičky, pinetky/sponky, lak na vlasy

přípravka disco dance JUNIOŘI – sraz 11:30 (na parket cca 12:50,  vyhlášení 15:30)
co nezapomenout – 100Kč startovné (kdo neuhradí v pátek na tréninku), kostým, černé boty, černé gumičky, pinetky/sponky, lak na vlasy

přípravka street MINI – sraz 8:00 (na parket v 9:25, vyhlášení 10:05)
co nezapomenout – 100Kč startovné (kdo neuhradí v pátek na tréninku), bílé tričko s krátkým rukávem, černé tepláky/legíny, modrý šátek, barevné boty – čím výraznější barva, tím lepší, gumičky, pinetky nebo sponky, hřeben (pro holky 😉 )

přípravka street DĚTI – sraz 9:30 (na parket cca 10:50,  vyhlášení 12:20)
co nezapomenout – 100Kč startovné (kdo neuhradí v pátek na tréninku), klubové tričko (popř. jiné červené tričko s krátkým rukávem), černé tepláky, červený šátek (kdo sežene – může být i vzorovaný), černé boty, gumičky, pinetky nebo sponky, hřeben (pro holky 😉 )

přípravka street JUNIOŘI – sraz 12:00 – (na parket cca 13:25,  vyhlášení 15:30)
co nezapomenout – 100Kč startovné (kdo neuhradí v pátek na tréninku), bílé tričko, černé tepláky, kostkovaná barevná košile, černé boty, gumičky, pinetky nebo sponky, hřeben (pro holky 😉 )

přípravka street DOSPĚLÍ (matty) – sraz 14:30 (na parket 16:,  vyhlášení 17:00)
co nezapomenout – 100Kč startovné, bílé boty, černé kalhoty a bílé tričko s krátkým rukávem

Sraz je vždy 1,5 hodiny před začátkem vystoupení na žádost pořadatele. Žádné velké časové údaje kromě začátku a konce soutěže jsem nedostali, takže časy jsou námi vypočítané. Prosíme buďte dochvilní, děkujeme!

Informace od pořadatele:

Parkování u haly nebude možné!!!! Upozorňuji, že pro nikoho. Vzhledem k bezpečnosti dětí, které se tam budou scházet a formovat, bude tam zákaz vjezdu, u silnice nahoře bude stát ostraha i hlídka městské policie. Dolů má povolen vjezd a parkování pouze obsluha restaurace a jeden vůz organizačního týmu. Prosím hlavně místní, aby jste na to rodiče upozornili!!!!

Děti vyložte v ulici nad halou, i autobus tam bude moci na chvíli zastavit a těch 20 metrů dojdete pěšky. Děkuji za pochopení. Kdo nebude respektovat, bude odtažen, jde mi o bezpečnost dětí.

Parkování – ulice kolem, parkoviště u Billy ( naproti), bývalé autobusové nádraží (500m), současný autobusák (1 km), nemocnice (500m). Nebo Broďáci přijďte pěšky, bude to tak lepší.