Finální informace k letnímu soustředění 2024

Dobrý den,

přinášíme vám ty nejdůležitější informace k letnímu táboru/soustředění 2024 – časy, dokumenty pro odjezd, atd.

Nezapomeňte tuto aktualitu zkontrolovat před odjezdem, zda nedošlo k nějaké změně!

ODJEZD:

3.8.2024 – 10.8.2024
Místo:        Autobusové nádraží Kolín (za Parkovištěm Nádraží v ul. Dukelských hrdinů, velký prostor vedle místních Potravin)
Sraz:         v 11:00 hod
Odjezd:     3. 8. 2024 sobota v 11:30 hod
Příjezd:      10. 8. 2024 sobota cca 12:00-12:30 hod

 • Několik důležitých informací k DOKUMENTŮM:
  U autobusu je třeba odevzdat zdravotníkovi:
  1) Potvrzení o bezinfekčnosti a zdravotním stavu od lékaře (platnost má 2 roky): VZOR (každý lékař tento dokument má, zde jen pro představu)
  2) Potvrzení o bezinfekčnosti od rodičů: (ne starší než 48 hodin) BEZINFEKČNOST
  3) Kopii kartičky zdravotní pojišťovny
  a to vše v NEZALEPENÉ obálce se jménem dítěte (u odjezdu ještě zdravotník kontroluje)
  Prosíme o dodržení těchto pokynů. V případě nedodání jedné z těchto 3 věcí, nemůžeme přebrat dítě k odjezdu!!
  V případě diety nebo alergie (popř. léků), dostatečně upozornit a popsat v bezinfekčnosti a sdělit vše zdravotníkovi u autobusu. Děkujeme.

Prosíme, ozvěte se nám, pokud: (zakova@dcinferno.cz ,popř. 604 636 839)

 • Odjíždíte/přijíždíte v jiných časech a vlastní dopravou (pokud tak neučiníte, počítáme s tím, že vyrážíte obě cesty společným autobusem)
 • Žádáte vegetariánskou stravu (nebo jiné zdravotní diety) – příplatek za vegetariánskou stravu 50Kč na den/osobu – 350Kč/týden, příplatek zaslat na účet DC Inferno.
 • Budete mít jakékoliv dotazy, rádi vám je zodpovíme

ADRESA (pro poštu + případné pozdější příjezdy):

Rekreační středisko Blaník
DC Inferno  Jméno a příjmení dítěte
Smršťov 19
Louňovice pod Blaníkem
257 06

Pošta nám chodí každý den. Proto moc prosíme, napište dětem, hlavně těm malým, je jim pak líto, když jim nic nepřijde. Moc děkujeme.

Často kladené dotazy:
Pití – Dětem nemusíte dávat zásoby vody. Jsme v areálu, kde je zajištěn pitný režim a v celém areálu je pitná voda (kvalita odpovídá vodě pro kojence)
Chrániče – Na tancování jsou vhodné měkké chrániče. Tedy nejlépe na tancování nebo volejbal. Chrániče typu na kolečkové brusle nejsou vhodné.
Koupání – v areálu máme přímo dva bazény. Dejte prosím dětem neplavcům pomůcky na plavání (rukávky, pásy atd.)

Závěrečná párty – na konci týdne uspořádáme závěrečnou párty a každá správná akce musí mít svůj dress code – chceme, abyste svoje outfity obohatili nějakým vyrobeným originálním módním doplňkem, chceme vidět přehlídku módních výstřelků! Od čepic, přes náhrdelníky, pásky, šátky, až po boty, buďte kreativní!

Co ještě nezapomenout (co nám občas chybí):
rukávky nebo kruh (pro děti, které neumí plavat, v bazénu menší děti nestačí), repelent, pokrývka hlavy (kšiltovka, šátek), gumáky (ráno bývá rosa a všude je tráva, hodí se, když počasí nepřeje), pláštěnka, boty na trénování a druhé do přírody (tenisky), dostatek oblečení (trénujeme dopoledne i odpoledne).

Rádi bychom  vás požádali o případné darování maličkostí na odměny pro děti. (drobnosti reklamního typu apod.). Pokud byste nám rádi nějaké předměty darovali, můžete je přinést k autobusu při odjezdu.

Naše doporučení:
Prosíme, abyste dětem preventivně umyli hlavy proti vším. V případě zjištění zavoláme, ať si pro dítě přijedete na vlastní náklady

Informace k táboru: 
Opět vyrazíme do Louňovic pod Blaníkem. Ubytování je zajištěno v chatách nebo v budově. V areálu máme k dispozici několik tréninkových prostor, dva kryté bazény a pěkné prostředí. Doprava je zajištěna autobusem. Stravování 5x za den. Tréninky zajišťují lektoři DC Inferna a máme také pozvané zajímavé nové lektory, určitě se máte na co těšit. Kvalifikovaný zdravotník je s námi po celou dobu pobytu.

Detailní kompletní informace naleznete také ZDE.

V případě nejasností kontaktujte Olgu Žákovou na mobil nebo mail (viz níže na stránkách).

Moc se na všechny přihlášené těšíme. Užijeme si společně další protančené léto!

Tým DCI