aktualizace 12.3. NOUZOVÝ STAV – rozhodnutí vlády!!!

12.3. Dobrý den.

Bohužel musíme reagovat na nové nařízení vlády a vyhlášení Nouzového stavu, který musíme respektovat.

K DNEŠNÍMU DNI OD 13.3. RUŠÍME VŠECHNY TRÉNINKY A SOUTĚŽE DO ODVOLÁNÍ!! 🙁

Vláda od 13. března od 6:00 hodin zakazuje divadelní, hudební, filmová a další umělecká představení, sportovní, kulturní, náboženské, spolkové, taneční, tradiční a jim podobné akce a jiná shromáždění, výstavy, slavnosti, poutě, přehlídky, ochutnávky, trhy a veletrhy, vzdělávací akce, a to jak veřejné, tak soukromé s účastí přesahující ve stejný čas 30 osob, a to do odvolání.

Budeme doufat, že stav se brzy stabilizuje a naplno začneme znovu trénovat a soutěžit. Všichni organizátoři nyní přeorganizovávají termíny soutěží, na které my budeme také reagovat v našem kalendáři.

Přejeme všem hlavně hodně zdraví a trénujte doma 🙂

Budeme Vás průběžně informovat o novinkách.

Děkujeme za pochopení

Olga Žáková a celý tým lektorů DC Inferno


10.3. den všem,

bohužel se stalo to, čeho jsme se obávali – vláda zakázala akce nad 100 lidí. Musíme reagovat dle nařízení a máme potvrzeno, že soutěž 15/3 a 22/3 je zrušena. Jelikož se jedná o zákaz do odvolání nemůžeme potvrdit uskutečnění dalších soutěží. Budeme čekat na informace od organizátorů soutěží a budeme vás následně informovat. Dojde určitě k přeplánovávání soutěží, proto sledujte informace na našich stránkách.

https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3060278-kvuli-koronaviru-zacina-platit-zakaz-navstev-nemocnicich-bezpecnostni-rada-oznami

“V Česku se zakazují akce, jichž se má zúčastnit více než 100 lidí. Zákaz se týká divadelních, hudebních, filmových a dalších představení, stejně tak sportovních či náboženských akcí, a to veřejných i soukromých. Opatření bude platit do odvolání.”

Nyní jsou jarní prázdniny, proto většina tréninků neprobíhá. V příštím týdnu zatím plánujeme, že tréninky probíhat budou, ale čekáme na upřesnění od vedení města Kolína, jak se k situaci postavit. Sledujte prosím informace zde v novinkách a děkujeme za pochopení.