Informace k 2.pololeti

Dobrý den všem,

Blíží se pololetní prázdniny a s nimi i druhé pololetí. 😉

Bohužel ani v druhém pololetí zatím nevíme, kdy se budeme moci vidět osobně, proto budeme dále pokračovat v online trénincích.

Všechny online hodiny zůstávají beze změny.

Moc děkujeme všem soutěžním skupinám ,kde s námi držíte skoro v plných počtech a dřete na sobě. Děkujeme i všem ostatním, kteří jsou stále s námi a užívají si radost z tance. Bez vás všech by ta práce nedávala smysl.

Mohli bychom všechny hodiny uzavřít podobně jako jiné kroužky, ale my nechceme. Chceme se s dětmi vídat alespoň touto formou a trochu se hýbat. Dobře si uvědomujeme, že tato forma není úplně ideální, ale všichni lektoři se maximálně snaží, i když tomu občas připojeni nepřeje.

Proto…

Moc prosíme, vydržte s námi a podpořte nás svou účastí na online hodinách! Bez vás tohle složité období nezvládneme a my si přejeme se se všemi znovu moci potkat v našich tanečních prostorech.

Na základě omezení jsme prozatím upravili ceny příspěvků pro jednotlivé kurzy, které pokryjí nejnutnější výdaje na výuku. Nové částky k úhradě vám přišli do emailu s informací přechodu do druhého pololetí.

Rádi bychom upozornily, že tato částka je ponížena pouze do chvíle, než nám bude umožněno se znovu vídat na trénincích osobně. Jakmile se vládní opatření uvolní a dovolí nám opět se vídat, budeme vás informovat ohledně doplatku kurzů.

V případě, že jste se přeci jen rozhodli s námi nepokračovat, sdělte nám vaše rozhodnuti, třeba jen mailem nebo smskou.

V současné chvíli čekáme, až se alespoň opatření uvolní do stupně 3. To nám bude umožněno se vídat osobně, i když s omezeními, ale již nyní máme připravený tréninkový plán, abychom dokázali rychle reagovat. Situaci pro vás stále sledujeme a budeme vás ihned informovat, jakmile bude možné vidět se na tréninku osobně. 😉

TO ZVLÁDNEME!!

Děkujeme všem co s námi zůstávají i v této době!!!